O firmie

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg

DRO-MAS OLSZTYN

to prężnie działająca i dynamicznie rozwijająca się firma budowlana, która świadczy swoje usługi w obrębie Olsztyna oraz innych lokalizacji

z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Specjalizujemy się w budowie nowych dróg oraz modernizacji istniejących tras komunikacji samochodowej i pieszej. Podejmujemy się zarówno realizacji pojedynczych etapów inwestycyjnych, jak też kompleksowego wykonywania robót drogowych, wraz

z podziemną i naziemną infrastrukturą towarzyszącą. W ramach bogatego pakietu usług, świadczmy ponadto szeroki zakres robót ziemnych oraz oferujemy zróżnicowane spektrum nawierzchni utwardzanych.

Dysponujemy zgranym

i wyspecjalizowanym zespołem

wspartym ponad 20-letnim doświadczeniem branżowym, jakie ma za sobą właściciel firmy PBD DRO-MAS OLSZTYN – Jarosław Gulewski. Dzięki temu, z powodzeniem podejmujemy się realizacji specjalistycznych inwestycji o dużym stopniu złożoności, jak również jesteśmy zapraszani do współpracy przy prestiżowych projektach o wymiarze ogólnopolskim. Własny park maszynowy i grupa wykwalifikowanych operatorów – to z kolei gwarancja niezależności, pełnej kontroli nad jakością powierzanych nam prac, terminowości i możliwości zaoferowania konkurencyjnych warunków cenowych.

Przedsiębiorstwo PBD DRO-MAS OLSZTYN oferuje swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Odpowiedni potencjał kadrowo-maszynowy, doświadczenie i stabilizacja ekonomiczna, pozwalają nam regularnie wykonywać zadania w ramach przetargów publicznych. Solidność, terminowość oraz elastyczność to zalety, dzięki którym nasza firma jest znana i ceniona nie tylko na rynku lokalnym.

W czym możemy Ci pomóc?

Złóż zapytanie

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.
  Przedsiębiorstwo Budowy Dróg
  DRO-MAS Olsztyn
  Jarosław Gulewski
  ul. Kolejowa 16
  11-040 Dobre Miasto
  NIP: 7392842676


  biuro@dromas.pl
  tel.: +48 723 488 557

  Copyright © DROMAS Budowa dróg Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję